• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

У європейських країнах використання систем безпеки покрівлі є обов'язковим. Системи безпеки включають в себе: перехідні драбини, трапи, огорожі, снігозатримувачі.

Снегозадержатели для фальцевой кровли

Снігозатримувачі для фальцевої покрівлі

Переходной мостик для фальцевой кровли

Перехідний місток для фальцевої покрівлі

Лестницы для фальцевой кровли

Драбина для фальцевої покрівлі

Ограждение для фальцевой кровли

Огорожа для фальцевої покрівлі

Дахова огорожа необхідна для захисту людей від падіння при експлуатації покрівлі. Дахова огорожа використовується на будинках, громадських будівлях, що мають висотність - п'ять поверхів і вище. Надійний будинок обов'язково повинен мати системи безпеки. А саме: огорожі, снігозатримувачі, елементи для пересування по даху і евакуації. Так, згідно СНіП 21-01-97, «8.11 В будинках з ухилом покрівлі до 12% включно, висотою до карниза або верху зовнішньої стіни (парапету) більше 10 м, а також у будинках з ухилом покрівлі понад 12% і висотою до карниза більше 7 м слід передбачати огородження на даху відповідно до ГОСТ 25772-83. Незалежно від висоти будинку огородження, що відповідають вимогам цього стандарту, слід передбачати для експлуатованих пласких покрівель, балконів, лоджій, зовнішніх галерей, відкритих зовнішніх сходів, сходових маршів і майданчиків ».

Огорожа на покрівлі повинна бути надійною і не псувати зовнішній вигляд будівлі, що особливо важливо. Наша компанія виробляє дахову огорожу за кольором покрівлі, а також використовує огорожі, трапи, люки інших виробників.

Від лавиноподібного сходу снігу або льоду з покрівлі захистить снігозатримувач. Крім небезпеки пошкодження автомобілів падаючим снігом існує реальна загроза людському життю. Снігозатримувачі також захищають покрівлю та водостічну систему від механічного пошкодження падаючого снігу та льоду.

Ми виробляємо снігозатримувачі самостійно, а також використовуємо снігозатримувачі інших виробників. Встановлення систем безпеки на фальцеву покрівлю має свої особливості. Оскільки при монтажі фальцу виключаються наскрізні отвори у даховому покритті, то найчастіше снігозатримувачі та огорожу кріплять на фальцеві замки, без пошкодження дахового покриття.

01 1
02 2
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua