• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

З давніх давен люди використовують в облаштуванні свого побуту різні матеріали і метали - олово, мідь, срібло. З 18 століття в Західній Європі в якості будівельного матеріалу стали використовувати цинк. Цинк в чистому вигляді був абсолютно не схильний до корозії, але, разом з цим, був досить крихкий. З розвитком металургійної промисловості, в середині 20 століття з'явився новий сплав, в якому ламкий цинк з'єднали з комплексом легуючих добавок з міді, алюмінію та титану. Новий цинковий сплав отримав назву «цинк-титан» і відрізнявся більш високими антикорозійними і механічними властивостями завдяки тому, що титан підвищив його міцність, а мідь і алюміній надали йому пластичності. Титан-цинковий сплав на 99,95% складається з цинку, мідь і алюміній складають всього 0,03% суміші, а титан - 0,02%. Завдяки новим унікальним властивостям титан-цинкового сплаву, його стали широко використовувати у виробництві будівельних матеріалів, зокрема, у виробництві титан-цинкових покрівель.

Як будівельний матеріал, титан-цинкова покрівля не містить шкідливих речовин і є абсолютно безпечною для здоров'я людини. До того ж, цей метал набагато дешевший міді, що робить його економічно більш вигідним.

Сплав з титану і цинку має ще одну унікальну здатність, що відрізняє його серед інших будівельних матеріалів. На поверхні титан-цинкової покрівлі самостійно утворюється захисна окисна плівка - патина. Її поява починається відразу після першого взаємодії матеріалу з навколишнім середовищем. Формування патини триває близько 4 - 5 років. В результаті титан-цинкова покрівля втрачає металевий блиск і набуває рівномірний сірий колір. У ряді європейських країн у виробництві покрівельних матеріалів успішно застосовують технологію штучного патинування (старіння) цинк-титанового сплаву. Природні відтінки титан-цинкової покрівлі коливаються від майже білого кольору до темно-сірого. При штучному патинуванні покрівля з титан-цинкового сплаву може бути будь-якого іншого кольору, аж до чорного.

Єдиним недоліком титан-цинкового сплаву є втрата його пластичності при температурі навколишнього середовища нижче + 5 ° С. Тому монтаж титан-цинкової покрівлі слід проводити при температурі не нижче + 5 ° С. Однак, після завершення монтажу покрівлі з титан-цинку, ніякі перепади температур на покрівлю не впливають. Змонтовані титан-цинкові покрівлі прекрасно зберігають герметичність і мають високі антикорозійні показники, вони не вимагають спеціального догляду.

Титан-цинковая кровля
Титан-цинковая кровля
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua