• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

Покрівельна мідь на сьогоднішній день є одним з найкращих і довговічних матеріалів для даху. Мідь - це матеріал з багатими традиціями, які походять з давніх часів. Покрівлі з міді в наші дні прикрашають багато будівель - від сучасних до історичних. Такі переваги міді, як довговічність, екологічність, престиж і краса, а також простота і пластичність при монтажі, є одними з основних при виборі такого матеріалу.

Довговічність мідної покрівлі обумовлена унікальними властивостями самої міді, а саме процесом її окислення. Покрівля з міді протягом тривалого часу змінює свій зовнішній вигляд через хімічні процеси. При різних зовнішніх атмосферних впливах, на панелях міді утворюються лише нешкідливі з'єднання. На початковому етапі мідь блискуча, жовто-червоного кольору. Після того, як був закінчений монтаж, мідь поступово починає темніти, з'являється бронзово-коричневий колір, який, незабаром змінюється на матово-чорний. Процес окислення відбувається відносно швидко. А після утворення хімічно стійкої плівки на поверхні мідного даху - патини (приблизно через 10-20 років), цей процес сповільнюється. Швидкість перебігу процесу окислення (патинування) залежить від таких факторів, як агресивність навколишнього середовища, вологість повітря, інтенсивність сонячного світла (ультрафіолетових променів) і багатьох інших природних впливів. Але сама послідовність залишається незмінною.

Сучасні технології також дозволяють імітувати процес старіння мідних листів і отримати ефект "старої міді" відразу при монтажі покрівлі (оксидування і патинування міді).

На сьогоднішній день ми пропонуємо три види мідної крівлі:

  • класична фальцева мідна покрівля
  • мідна шашка різної форми і розміру
  • мідна луска різної форми і розміру
Медная кровля. Фальцевая кровля из меди
Медная кровля. Фальцевая кровля из меди
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua