• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

Корпорація ТехноНІКОЛЬ є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Працюючи на ринку будматеріалів з 1992 року, компанія накопичила суттєвий досвід у виробництві матеріалів гідроізоляції, звукоізоляції і теплоізоляції і сьогодні пропонує ринку новітні матеріали і технології, що поєднують в собі світовий досвід і розробки власного Наукового центру. Співпраця з проектними інститутами та архітектурними майстернями дозволяє корпорації гнучко і оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.

Асортимент продуктів для будівництва:

  • рулонні матеріали;
  • матеріали для вогнезахисту будівельних конструкцій і трубопроводів;
  • гідро-, тепло -, звукоізоляційні матеріали;
  • покрівельні гідроізоляційні матеріали;
  • комплектуючі, необхідні для проведення робіт з укладання покрівлі, облаштуванню гідроізоляції будівель і т.д.

Всі запропоновані покрівельні і гідроізоляційні матеріали відповідають існуючим вимогам, щодо водонепроникності, водопоглинанню, механічній міцності і теплостійкості. Аби переконатися, що матеріали відповідають нормам, наприклад, по водонепроникності, їх випробовують при гідростатичному тиску – він встановлений для кожного матеріалу.

Рулонні матеріали

В рамках даного напрямку, компанія здійснює виробництво і постачання бітумних і бітумно-полімерних покрівельних матеріалів, матеріалів для звукоізоляції будівель і транспортної гідроізоляції, полімерних мембран з нульовою водопроникністю.

Матеріали для теплоізоляції будівель

Компанія ТЕХНОНІКОЛЬ пропонує кам'яну вату, екструзійний пінополістирол, системи вогнезахисту і багато що інше.

Матеріали для облаштування скатної покрівлі

У асортименті покрівельні і гідроізоляційні матеріали з гарантією високої надійності і довговічності - бітумна і композитна черепиця широкої колірної гамми.

Мастики, праймери, бітуми

Мастики, які застосовуються у вирішенні різних питань ремонту. Крім того, з їх допомогою виконується облаштування і гідроізоляція покрівлі. Серед них – мастики холодного і гарячого застосування, бітум і бітумні емульсії, всілякі матеріали для дорожнього будівництва, праймери для грунтування основ, матеріали для монтажу і гідроізоляції покрівлі.

Комплектуючі.

Компанією пропонується широкий спектр комплектуючих для монтажу плоских покрівель - аератори для покрівлі, воронки для водостоку і аксесуари, а також різного роду професійне устаткування для покрівельних робіт.

г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua