• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

Ми виготовляємо церковні купола, башти протягом 15 років і за цей час удосконалили і спростили технологію виробництва куполів. Наші роботи відрізняє виняткова якість, бездоганність і різноманіття форм куполів, краса кожного індивідуального виробу. Величезний досвід роботи дозволяє нам спроектувати і виготовити купол будь-якої форми і розміру, який підійде під той архітектурний стиль, який обраний для храму.

Досягти найвищої якості нам дозволяє унікальна технологія, що поєднує в собі класичні та сучасні підходи у виготовленні куполів. Ми використовуємо зварний каркас, який гарантує ідеальне формування окружності круглого куполу або розмірів гранчастого куполу. Каркас обшивається фанерою в кілька шарів, що дозволяє досягти максимально високої точності в розмірах, що в результаті дає купол неперевершеної якості.

На наших круглих куполах ви ніколи не побачите, як просвічує гранчастий каркас, вм'ятин або інших недоліків. Тільки ідеальні розміри, тільки ідеальна якість.

Покрівля куполів і храмів відноситься до найскладнішого виду покрівлі, тому всі роботи виконуються майстрами найвищого класу - всі пройшли навчання в нашій власній школі покрівельників, з високими вимогами і жорстким відбором.

Процес виготовлення купола - це:

  • узгодження із замовником зовнішнього вигляду, розмірів посадкових місць, способів транспортування та монтажу майбутніх виробів;
  • розрахунок витрат матеріалів, необхідних для виготовлення замовлених виробів;
  • збірка металоконструкцій, покриття купола покрівельними матеріалами.

Куполи діаметром до 3-х метрів повністю збираються в нашому виробничому цеху і доставляються замовникові в готовому вигляді. У разі виготовлення куполів більшого діаметру - в цеху підприємства проводиться тільки заготовка і контрольна збірка каркаса. Сам же купол збирається і покривається покрівельними матеріалами вже безпосередньо на об'єкті.

Для покриття куполів використовуються наступні покрівельні матеріали:

  • нержавіюча сталь з покриттям нітридом титану;
  • оцинкована жерсть з полімерним покриттям;
  • мідь

Куполи можуть бути покриті різними типами шашки або луски. Іноді для покриття куполів використовується фальцева покрівля. Монтуються куполи зазвичай з використанням автокрана (при великій висоті храму - з використанням баштового крана).

1

Основа - зварний каркас

1

Решетування з дошки під 45 град

1

Фанера або OSB-плита в три шари

1

Монтаж шашки або луски

г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua