• Фальцева покрівля
  Фальцева покрівля із застосуванням подвійного стоячого фальца суцільними картинами - є на сьогоднішній день найбільш надійним видом покрівлі.
 • Виготовлення церковних куполів
  Наші купола відрізняє виняткова якість, бездоганність, різноманіття форм і краса кожного індивідуального виробу.
 • Водостічна система
  Металева водостічна система - це сучасне, довговічне і красиве рішення для відводу води з покрівлі.
 • Металевий сайдинг
  Легкий і міцний металевий сайдинг дозволить створити довговічний вентильований фасад в будь-якій кольоровій гамі.

Фальцева технологія укладання металевої покрівлі потрапила до нас з Німеччини. Наша компанія - одна з небагатьох, хто повністю відповідає німецькій технологієї укладання покрівлі. Ми не допускаємо наявності наскрізних місць кріплення металу до решетування, або укладання металу «внахлест». Всі з'єднання покрівлі проводяться за допомогою фальцевих замків, без застосування пайки або зварювання. За роки роботи, нами вдосконалені або винайдені нові замки для укладання різних деталей покрівлі, наприклад радісних розжолобків або деталей прихованих ринв.

Ми самі проектуємо покрівлі, перед тим як їх виконати. Також завжди допрацьовуємо навіть готовий проект, дозволяючи, в більшості випадків, здешевити його, і не допустити використання завідомо помилкових рішень, які призведуть до проблем в експлуатації. Унікальне поєднання сильного проектного відділу та професійної команди фахівців-покрівельників дозволяє нам виконувати покрівлі так, як вони запроектовані, уникаючи непотрібних перевитрат матеріалів. Покрівля виходить «як на візуалізації», а виконавчі креслення не відрізняються від проектних.

Нами застосовується сучасне обладнання для виробництва фальцевих покрівель, виробництва Німеччини, України та США, а так само власні унікальні верстати для виробництва різних деталей покрівлі, наприклад шашки, луски, вигнутих розжолобків і радісних відливів. У нас є дорогий верстат для виготовлення дугових фальцевих панелей (в Україні всього 3 таких верстата), 160-тонний прес для штампування луски і кронштейнів кріплення снігозатримувачів, 6 фальцепрокатних, 17 згинальних верстатів, гільйотини, зіг-машини та вальці. Все це обладнання знаходиться в нашому виробничому цеху площею 900 кв. м.

Станом на 2015 рік у компанії працює понад 200 осіб, серед яких 160 професійних покрівельників-фальцювальників, бляхарів, теслярів, зварювальників. Наявність сильного інженерно-технічного складу, професійного управління ресурсами і системного підходу в бізнесі, дозволяє нам брати і виконувати в строк покрівлі будь-якого обсягу та будь-якої складності. Структура компанії створена таким чином, щоб забезпечити максимально швидку і ефективну взаємодію між усіма ланками підприємства, починаючи від продажів і закінчуючи реалізацією об'єктів. Злагоджена та швидка робота всіх співробітників компанії особливо помітна на великих корпоративних об'єктах.

Для забезпечення максимально комфортної ціни для замовника нами укладені договори на пряму поставку основних покрівельних матеріалів з заводами-виробниками в Європі. Ми акредитовані на митниці і самі завозимо такі матеріали як: мідь (Чехія, Німеччина, Фінляндія), цинк-титан (Голландія, Франція), алюміній (Італія, Голландія), жерсть з полімерним покриттям (Німеччина), покрівельні мембрани (Польща), системи безпеки покрівлі (Фінляндія). Деякі заводи виробники покрівельних матеріалів за підсумками продажів вибрали нас в якості ексклюзивних або основних дилерів в Україні (компанії ISCOM, Італія та NedZink, Голландія). Все це позитивно відображається на цінах, які по ряду товарів у нас найнижчі в Україні (мідь, цинк-титан, алюміній, системи безпеки покрівлі). Це, безперечно, дає нам перевагу в тендерах, особливо на об'єктах в Корпорейт-сегменті, де ціна має важливе значення.